fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Eset Protect

Partnerstwo UCloud i ESET polega na dostarczaniu rozwiązań ochrony antywirusowej dla wirtualnych desktopów, serwerów plików, oraz bram internetowych.

Niezawodna ochrona

ESET jest liderem w rozwoju oprogramowania antywirusowego i dostarcza wysokiej jakości, skuteczne rozwiązania dla użytkowników domowych i korporacyjnych.

 Linia produktów ESET obejmuje szeroką gamę rozwiązań, a dzięki unikalnej technologii produkty dla użytkowników korporacyjnych regularnie zdobywają uznanie i nagrody od światowych ekspertów i są w stanie zapewnić niezawodną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami.

 
  • Ochrona stacji roboczych – ESET Endpoint Security. Wykorzystuje wielowarstwowe i wielotechnologiczne podejście w celu uzyskania zrównoważonego połączenia wysokiej wydajności, dokładności wykrywania i unikania fałszywych alarmów.
  • Ochrona serwerów plików – ESET Server Security. Zapewnia zaawansowaną ochronę danych Twojej firmy na wszystkich serwerach publicznych, współdzielonym magazynie plików, w tym OneDrive, i serwerach wielofunkcyjnych
  • Ochrona serwera poczty — ESET Mail Security. Dodatkowa warstwa ochrony dla organizacji, która zapobiega infekcjom zagrożeniami i zapewnia wielopoziomowe bezpieczeństwo samego hosta.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem — konsola ESET PROTECT. Zapewnia widoczność stacji roboczej w czasie rzeczywistym, raportowanie i pełne zarządzanie bezpieczeństwem dla wszystkich systemów operacyjnych.
  • Ochrona poufnych danych — ESET Full Disk Encryption. Skuteczne szyfrowanie, którym zarządza się za pomocą zdalnej konsoli. Rozwiązanie poprawia bezpieczeństwo danych Twojej organizacji zgodnie z wymogami ochrony informacji poufnych.
  • Analiza w piaskownicy chmurowej – ESET Dynamic Threat Defense. Zapewnia kolejną warstwę bezpieczeństwa, uzupełniając rozwiązania ESET Mail Security i ESET Endpoint Security o technologię piaskownicy opartą na chmurze, umożliwiającą wykrywanie nowych, nieznanych wcześniej typów zagrożeń.
  • Ochrona w chmurze – ESET Cloud Office Security. Zapewnia zaawansowaną ochronę aplikacji Microsoft 365 przed złośliwym oprogramowaniem, spamem i atakami typu phishing z wykrywaniem zagrożeń „0-day” i łatwą w użyciu konsolą zarządzania opartą na chmurze.
  • Wykrywanie i śledzenie ukrytych zagrożeń – ESET Enterprise Inspector. Narzędzie ESET do wykrywania i monitorowania zagrożeń pozwala na ciągłe, kompleksowe monitorowanie aktywności stacji roboczej w czasie rzeczywistym, dogłębną analizę podejrzanych procesów i natychmiastową reakcję na incydenty. Działa w połączeniu z produktami do ochrony stacji roboczych.

Korzyści ESET w zakresie ochrony Twoich danych

Dla użytkowników

Idealny dla aktywnych użytkowników, którzy robią zakupy, pracują i komunikują się online. Chroni urządzenia z systemem Windows, Mac i Android.

Dla biznesu

Zapewnij wydajną ochronę urządzeń – od kilku komputerów po całą sieć – dzięki rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

Lojalność

ESET ceni lojalność użytkowników i zapewnia 40% zniżki na odnowienia licencji. Uaktualnij za pomocą kilku kliknięć! Klucza licencyjnego można także użyć do pobrania lub ponownej instalacji oprogramowania ESET.

Połączenie technologii UCloud i Eset to klucz do stabilnego działania infrastruktury IT firmy, a także jej kompleksowej ochrony przed wirusami i atakami. Taka synergia produktów otwiera nowe możliwości rozwoju i bezpiecznej rozbudowy infrastruktur chmurowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top