fbpx

Bezpieczna chmura dla Twojego biznesu | Ucloud

Chmura Hyper-V

Dzięki technologii Hyper-V możliwe jest szybkie tworzenie i zarządzanie wirtualnymi maszynami, co przyczynia się do optymalizacji wykorzystania zasobów sprzętowych.

Chmura oparta na wirtualizacji Hyper-V

Chmura oparta na wirtualizacji Hyper-V oferuje elastyczne i wydajne rozwiązania dla firm, umożliwiając wirtualizację serwerów, aplikacji i zasobów. Dzięki technologii Hyper-V możliwe jest szybkie tworzenie i zarządzanie wirtualnymi maszynami, co przyczynia się do optymalizacji wykorzystania zasobów sprzętowych. Dodatkowo, dzięki funkcjom replikacji i zapasowym, chmura oparta na Hyper-V zapewnia wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa danych. Ta zaawansowana technologia wirtualizacji umożliwia również łatwe skalowanie infrastruktury w zależności od potrzeb, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla firm o zróżnicowanych wymaganiach i dynamicznie zmieniających się środowiskach biznesowych.

Zalety

Izolacja

Własne środowisko chmurowe, odizolowane od innych użytkowników.

 

Tolerancja błędów

Środowisko chmurowe jest chronione przez redundancję 3-2-1 w infrastrukturze UCloud.

Prostota

Zarządzaj środowiskami chmurowymi i modyfikuj zasoby maszyn wirtualnych za pomocą panelu vCloud Director

 

Zdolność adaptacji

Elastyczne parametry maszyn wirtualnych: aż 72 rdzenie i 1 TB RAM oraz dyski HDD i SSD.

Niezawodność

Platformy chmurowe UCloud wyróżniają się wysokim stopniem niezawodności — 99,95% (SLA), gwarantowanym merytorycznie i potwierdzonym umową.

Osobowość

Infrastruktura UCloud umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i złożonych architektur klastrowych wytrzymujących duże obciążenia, co umożliwia klientowi rozwój i skalowanie rozwiązań i systemów chmurowych w dowolnym kierunku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top