fbpx

Bezpieczna chmura dla Twojego biznesu | Ucloud

CISKO MLSA

Prostota, elastyczność i opłacalność ochrony jest możliwa dzięki partnerstwu Cisco i UCloud. Nie ma już konieczności zakupu drogich i uciążliwych rozwiązań w zakresie ochrony infrastruktury. Wystarczy wypożyczyć je w ramach programu MSLA i płacić tylko za te rozwiązania, które dzisiaj wykorzystywane są w pracy.

Program partnerski MSLA pomiędzy Cisco i UCloud to nowa szansa na ochronę infrastruktury w chmurze. Dzięki miesięcznemu wynajmowi licencji płacisz tylko za te zasoby, które zostały wykorzystane i podłączasz nowe w miarę potrzeb. Ponadto aktualizacja oprogramowania następuje automatycznie i nie wymaga dodatkowych środków i czasu. Koniec z kupowaniem drogich, gotowych rozwiązań lub zaniedbywaniem ochrony ze względu na brak budżetu.

Linia produkcyjna

Router Cisco Cloud Services z serii 1000 V

Niezawodne połączenie z chmurą i niezależność infrastruktury przy podwyższonym poziomie bezpieczeństwa infrastruktury

Router wirtualny Cisco Integrated Services (ISRv)

Uzyskanie usług sieciowych, obliczeniowych i globalnych za pośrednictwem routera wirtualnego to połączenie zaawansowanych możliwości bezpieczeństwa sieci w chmurze i wysokiej wydajności.

Usługi wirtualnych aplikacji rozległych (vWAAS)

Przyspiesza aplikacje biznesowe, daje możliwość szybkiego tworzenia usług optymalizacji sieci WAN i przesyłania danych do chmury.

Urządzenie wirtualne Cisco Adaptive Security (ASAv)

Zapewnia niezawodną ochronę i egzekwowanie zasad bezpieczeństwa w złożonej infrastrukturze obejmującej wiele lokalizacji. Opcje zarządzania dobierane są w zależności od potrzeb biznesowych.

Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem (AMP) dla punktów końcowych

Ujawnia 1% najbardziej ryzykownych problemów związanych z bezpieczeństwem, zatrzymuje najnowsze złośliwe oprogramowanie i odtajnia martwe punkty w bezpieczeństwie sieci.

Chmura Cisco Stealthwatch

Umożliwia automatyczne wykrywanie i powiadamianie o zagrożeniach, jest łatwo skalowalny w zależności od potrzeb biznesowych oraz łatwy w zarządzaniu kompleks ochrony dla połączeń biurowych i chmur publicznych.

Parasol Cisco

Usługa bezpieczeństwa w chmurze obejmująca pierwszą linię obrony przed zagrożeniami internetowymi: phishingiem, złośliwym oprogramowaniem, wywołaniami zwrotnymi aplikacji oraz kontrolą nad dowolnym portem i protokołem.

Zapora ogniowa nowej generacji dla rozwiązań chmurowych

Zapewnia pełne informacje o użytkownikach, urządzeniach, sieciach, aplikacjach, obciążeniach i procesach, zmniejsza powierzchnię ataku dzięki szczegółowej kontroli dostępu i zapobiega kradzieży danych dzięki zastosowaniu wielowarstwowych czujników zagrożeń.

Cisco Cloud Center

Obsługuje politykę infrastruktury wielu chmur i optymalizuje koszty bezpieczeństwa sieci dzięki koncepcji wielu chmur.

Orkiestrator usług sieciowych Cisco

Wiodące rozwiązanie w dziedzinie oprogramowania do automatyzacji usług w sieciach tradycyjnych i zwirtualizowanych. Zapewnia możliwość wykorzystania interfejsu API sieci do codziennego zarządzania siecią i orkiestracji międzydomenowej.

Dzięki partnerstwu Cisco i UCloud wszystkie produkty bezpieczeństwa sieciowego są dostępne z subskrypcją MSLA. Będziesz mógł pozbyć się kosztów zakupu oprogramowania i płacić tylko za te produkty, które są potrzebne i używane w danej chwili, a za licencje płacić w formie abonamentowej – w miarę ich używania. Co więcej, wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania są już wliczone w cenę miesięcznego abonamentu i nie musisz szukać dodatkowych zasobów, aby wdrożyć te punkty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top