fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Ucloud Microsoft backup 365

Bezpieczne przechowywanie wszystkich danych sieciowych aplikacji Microsoft 365 firmy Microsoft w chmurze UCloud z wykorzystaniem usługi Veeam.

KOPIE ZAPASOWE Microsoft 365 firmy UCLOUD

Koniec z martwieniem się o zapisywanie danych z aplikacji Microsoft Office 365.

Microsoft 365 BACKUP od UCLOUD zmniejsza ryzyko utraty danych i dostępu do OutLook, SharePoint, OneDrive, Microsoft Teams oraz gwarantuje ich dostępność i ochronę dzięki pakietowi oprogramowania firmy Veeam.

Zalety

Ochrona

Chroń dane przed przypadkowym usunięciem, zagrożeniami bezpieczeństwa i białymi plamami dzięki zasadom przechowywania zarówno danych sieciowych, jak i lokalizacji aplikacji hybrydowych.

Przywrócenie

Szybkie odzyskiwanie z lokalizacji kopii zapasowych dzięki elastycznym zasadom konfiguracji

Świadomość

Raporty ochrony informacji w Office 365: niezabezpieczone skrzynki pocztowe, licencjonowanie, wykorzystanie zasobów pamięci, spójność wersji danych

Bezpieczeństwo

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe dla bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Elastyczność

Różnorodne opcje przywracania kopii zapasowych i zarządzania nimi dzięki przyjaznemu interfejsowi.

Szukaj

Efektywne ustawienia wyszukiwania w zarezerwowanych danych dzięki eDiscovery. Wyszukiwanie jest równie łatwe i szybkie, jak w lokalnych wersjach Exchange

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top