fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Backup as a service

Kopia zapasowa w chmurze (Cloud Backup) to ważny element utrzymania ciągłości procesów biznesowych firmy i stworzenia odpornej na awarie infrastruktury IT. Włączenie przechowywania w chmurze do strategii tworzenia kopii zapasowych zapewnia bezpieczeństwo i ochronę danych.

Kopia zapasowa w chmurze

Cloud Backup czyli usługa Cloud Backup od UCloud ma na celu rozwiązanie problemu zapisywania i dostępności krytycznych danych, od których zależy działanie kluczowych usług firmy. Tworzenie kopii zapasowych danych na zdalnym serwerze jest strategicznie ważne. Takie umiejscowienie archiwów informacji (archiwizacja w chmurze) gwarantuje ich bezpieczeństwo, w przeciwieństwie do lokalnego przechowywania kopii.

Usługi kolokacji stają się konieczne, jeżeli:

  • Istnieje potrzeba przechowywania poufnych danych w zasobie sieciowym, ale serwer, na którym te dane są przechowywane, nie może fizycznie znajdować się w biurze.
  • Klient chce samodzielnie zarządzać serwerem, zainstalować niezbędne oprogramowanie.
  • Konieczne jest zorganizowanie kopii zapasowych danych na nośnikach fizycznych.

Korzyści z tworzenia kopii zapasowych w chmurze

Architektura chmury hybrydowej

Zarządzanie wszystkimi usługami w ramach jednego przepływu pracy

Pełne pokrycie

Backup dysków, partycji, plików i folderów, maszyn wirtualnych

Bezpieczeństwo

Kopie zapasowe przechowywane są w niezawodnym centrum danych UCloud w Niemczech

Przechowywanie w chmurze to najbardziej elastyczny i ekonomiczny sposób tworzenia kopii zapasowych danych.

Wdrażając kopię zapasową w chmurze, firma UCloud tworzy kilka zapisanych wersji plików, wykonuje regularne automatyczne i ręczne kopie zapasowe do magazynu w chmurze, organizuje zdalny dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top