fbpx

Bezpieczna chmura dla Twojego biznesu | Ucloud

Microsoft SPLA

Microsoft 365 to pakiet aplikacji biurowych Microsoft dostępnych w chmurze.

Co obejmuje Microsoft 365?

Za pomocą pakietu aplikacji możesz zapisywać pliki na dysku lokalnym i wirtualnym – One Drive o pojemności 100 GB lub więcej, korzystać z poczty e-mail klasy biznesowej Outlook, cyfrowego notatnika One Note i komunikatora Microsoft Lync.
Word, Excel, PowerPoint, OneNote

Dzięki klasycznemu pakietowi Microsoft 365 użytkownik może pracować z danymi i raportami, tworzyć dokumenty tekstowe i wysokiej jakości prezentacje z dowolnego urządzenia oraz edytować je online.

Microsoft Publisher
Program pakietu Microsoft 365 pozwala na dystrybucję materiałów marketingowych z możliwością ich dalszego drukowania, przesyłania na e-mail i publikacji w Internecie. Wszystkie utworzone dokumenty przechowywane są jednocześnie w chmurze Microsoft 365 dla pracowników firmy.

Microsoft Access
Relacyjny system zarządzania bazami danych, który automatycznie przechowuje wszystkie niezbędne informacje w formacie SQL i zapewnia ich bezpieczeństwo.

Zalety oprogramowania chmurowego dla biznesu

Dostępność

Możliwość pracy w Microsoft 365 z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia.

Ratunek

1 TB miejsca na dysku na pliki różnego typu.

Dostęp wspólny

Możliwość pracy grupowej nad jednym dokumentem.

Firma UCloud oferuje kilka rodzajów pakietów aplikacji biurowych Microsoft 365, a także usługi dodatkowe.

Pakiety Office 365 i Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw są przeznaczone dla organizacji mających ponad 300 użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top