fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Ucloud managed disaster recovery

Połączenie najlepszych światowych praktyk w zakresie tworzenia kopii zapasowych danych i odzyskiwania po awarii, dostosowane przez zespół UCloud. Nie masz czasu ani wiedzy, aby wdrożyć ochronę infrastruktury? Wszystko zrobimy sami!

Zarządzany przez UCloud DRaaS

DRaaS zarządzany przez UCloud to rozwiązanie zaprojektowane, aby uratować firmy, które posiadają usługi krytyczne, ale nie mają czasu, wystarczającej liczby wykwalifikowanego personelu i inspiracji, aby zbudować „Plan B” dla infrastruktury.

UCloud promując idee tworzenia kopii zapasowych danych, stworzył usługę, która może w pełni zaspokoić potrzeby odzyskiwania danych po awarii i zaoszczędzić czas na strategiczny rozwój IT.

Zalety

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność za działanie systemów Disaster Recovery w całości ponosi firma UCloud, co jest określone w umowie

Osobowość

Wszystkie rozwiązania UCloud opracowywane są w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta. Nie mamy gotowych rozwiązań.

Wsparcie

Wsparcie techniczne specjalistów technologii chmurowych działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerwy na Nowy Rok i Święta Bożego Narodzenia.

Oszczędność

DRaaS to projekt zakrojony na dużą skalę i czasochłonny. Dlatego taniej jest powierzyć wdrożenie takich rozwiązań zespołowi ekspertów i zaangażować się w strategiczny rozwój firmy.

Wdrożenie miejsca awaryjnego następuje automatycznie i trwa kilka minut.

Wszystkie rozwiązania UCloud opracowywane są w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta. Nie mamy gotowych rozwiązań.

Wygoda

Wszelkie wdrożenia i przełączania odbywają się pod nadzorem specjalistów UCloud i nie wymagają udziału Klienta.

Zarządzany przez UCloud DRaaS to logiczne rozwinięcie usługi replikacji UCloud connect dla tych firm, które nie mają czasu ani specjalistów na budowanie wysokiej jakości i odpornych na awarie rozwiązań w oparciu o technologie chmurowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top