fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Veeam Backup and Replication

UCloud connect with Veeam to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych opracowane przez światowego lidera na rynku kopii zapasowych, firmę Veeam. Dołącz już teraz i poznaj wszystkie zalety zapisywania kopii zapasowych w chmurze UCloud. Wypróbuj za darmo przez 30 dni!

Rozwiązanie Veeam Cloud Connect

Technologia Veeam Cloud Connect to wygodny i bezpieczny sposób odzyskiwania danych po awarii, który umożliwia wysyłanie kopii zapasowych i replik z wielu źródeł do jednego centrum danych usługodawcy.

Technologia zapewnia szybkie odzyskiwanie krytycznych danych bez konieczności pobierania pojedynczych plików czy maszyn wirtualnych. W tym celu wykorzystuje nieskończoną liczbę kopii zapasowych i wbudowaną akcelerację sieci WAN, która kopiuje dane do zdalnej pamięci 50 razy szybciej.

Zalety

Ochrona

Kopie zapasowe są bezpiecznie przechowywane w chmurze UCloud

Gwarancje

UCloud ponosi odpowiedzialność finansową za przechowywanie danych, co potwierdza umowa

Monitorowanie

Klienci mogą samodzielnie kontrolować tworzenie kopii zapasowych i ich rozmieszczanie dzięki oprogramowaniu Veeam

Przywrócenie

Szybkie odzyskiwanie danych z kopii zapasowych dzięki elastycznemu zarządzaniu, a także przejście na odzyskiwanie kilkoma kliknięciami

Niezawodność

Umieszczając kopie zapasowe danych w chmurze UCloud, klienci z łatwością wdrażają zasadę „3-2-1”.

Kompleksowe podejście

UCloud zapewnia swoim klientom licencje Veeam i przestrzeń dyskową na kopie zapasowe w atrakcyjnej cenie: 1 TB za 10 USD

Utworzenie kilku replik i trzymanie przynajmniej jednej z nich poza własną infrastrukturą jest podstawą najlepszych światowych praktyk w zakresie odzyskiwania danych po awarii. Promując złotą zasadę rezerwacji „3-2-1”, UCloud zachęca ukraińskie firmy do wspierania europejskich standardów w zakresie tworzenia i utrzymania infrastruktur IT. Dlatego dostępna jest stała oferta „1 TB za 10 dolarów” na zapisywanie kopii zapasowych danych infrastruktury.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top