fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Chmura VMware

Środowisko chmurowe oparte na wirtualizacji VMware umożliwiające budowę bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań dla firm. Nasze dedykowane środowisko chmurowe jest zarządzane przez panel vCloud Director, co zapewnia pełną kontrolę i elastyczność w dostosowywaniu zasobów do potrzeb biznesowych.

Chmura oparta na VMware

Wiemy, jak wrażliwe są aplikacje biznesowe na środowisko wirtualizacji i jak trudno jest dostosować dobrze funkcjonujące usługi do nowego sposobu. Dlatego dodaliśmy VMware do zwykłej wirtualizacji Hyper-V. Środowisko chmurowe oparte na wirtualizacji VMware daje nowe możliwości w budowie infrastruktury chmurowej: można wybierać wirtualizację według potrzeb biznesowych i tworzyć rozwiązania hybrydowe.

Zalety

Izolacja

Własne środowisko chmurowe, odizolowane od innych użytkowników.

 

Tolerancja błędów

Środowisko chmurowe jest chronione przez redundancję 3-2-1 w infrastrukturze UCloud.

Prostota

Zarządzaj środowiskami chmurowymi i modyfikuj zasoby maszyn wirtualnych za pomocą panelu vCloud Director

 

Zdolność adaptacji

Elastyczne parametry maszyn wirtualnych: aż 72 rdzenie i 1 TB RAM oraz dyski HDD i SSD.

Niezawodność

Platformy chmurowe UCloud wyróżniają się wysokim stopniem niezawodności — 99,95% (SLA), gwarantowanym merytorycznie i potwierdzonym umową.

Osobowość

Infrastruktura UCloud umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i złożonych architektur klastrowych wytrzymujących duże obciążenia, co umożliwia klientowi rozwój i skalowanie rozwiązań i systemów chmurowych w dowolnym kierunku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top