fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

VPS Ucloud

Dzięki VPS, klienci mogą łatwo skalować swoje zasoby, zapewniając optymalną wydajność i bezpieczeństwo danych przy minimalnym nakładzie finansowym

2C4G

199.00 zł /m-c

DOBRY NA START

4C8G

329.00 zł /m-c

8C16G

619.00 zł /m-c

16C32G

1199.00 zł /m-c

*Cena netto nie obejmuje licencji na system Windows

Co to jest Cloud Server?

Cloud Server to usługa hostingowa, która pozwala utrzymywać stronę WWW lub sklep internetowy na ultrawydajnej maszynie wirtualnej, korzystającej z zasobów serwerów działających w chmurze. Oferuje znacznie więcej mocy niż zwykły hosting współdzielony i stanowi solidny fundament dla stron WWW oraz sklepów internetowych, które cieszą się zwiększonym ruchem, a w związku z tym większym apetytem na zasoby serwerowe.

Po zakupie Cloud Servera otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić i utrzymać profesjonalną stronę WWW lub sklep internetowy:

  • przestrzeń dyskową,
  • dostęp do sieci oraz adres IP,
  • zasoby obliczeniowe,
  • dowolność konfiguracji przez panel DirectAdmin,
  • dostęp do serwera przez SSH.

Cloud Server w Ucloud to rozwiązanie, które łączy zalety serwerów VPS oraz dedykowanych, eliminując ich charakterystyczne wady. Dzięki zastosowaniu technologii chmury, zasoby serwera mogą być zwiększane lub zmniejszane w taki sposób, aby dostostować je do potrzeb biznesowych i wymagań technicznych aplikacji, a wliczona w koszt serwera usługa administracji sprawia, że nie potrzebujesz zaawansowanej wiedzy technicznej do obsługi serwera.

Serwer w chmurze VS VPS. Co je różni?

SERWER KLASYCZNY

Serwer Dedykowany

Maszyna wirtualna

Klasyczny VPS to maszyna wirtualna, stworzona w oparciu o ściśle określoną, wyodrębnioną część jednego serwera fizycznego. W teorii pozwala na modyfikowanie zasobów, ale ze względu na to, że opiera się na jednym serwerze fizycznym, możliwości są ograniczone. Co więcej, istnieje ryzyko, że zasoby mogą się skończyć lub może dojść do awarii serwera fizycznego. W takiej sytuacji przestają działać wszystkie serwery VPS, które są na nim fizycznie skonfigurowane, a migracja na inną maszynę może potrwać nawet kilka dni.

SERWER W CHMURZE

Cloud Server

Maszyna wirtualna w chmurze

Maszyna wirtualna w chmurze nie jest ograniczona przez zasoby jednego serwera fizycznego. Działa w oparciu o wiele serwerów w chmurze i pozwala na błyskawiczne zwiększenie mocy serwera lub pamięci RAM. W okresie wzmożonego ruchu nie musisz martwić się o dostępność zasobów na serwerze fizycznym. Nasze Cloudy możesz skalować do naprawdę dużych wartości, bez zmartwień, że zabraknie mocy. W przypadku fizycznej awarii jednego z serwerów, Twoja usługa pozostaje aktywna, a prace naprawcze odbywają się bez przerwy w działaniu Twojej strony.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top