fbpx

UCloud Fiberax sp. z o.o.

Microsoft Azure Stack HCi

Ujednolić zarządzanie zasobami za pomocą elastycznej architektury połączonej z chmurą

Co to jest Azure Stack HCI?

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesowym firmy coraz częściej poszukują rozwiązań, które połączą elastyczność chmury z kontrolą lokalnej infrastruktury. W odpowiedzi na te potrzeby Microsoft stworzył Azure Stack HCI – innowacyjne rozwiązanie infrastruktury hybrydowej, które zapewnia najnowocześniejsze technologie chmury wraz z możliwością lokalnego zarządzania zasobami IT.

Azure Stack HCI to zintegrowane rozwiązanie infrastruktury hybrydowej, które łączy w sobie najlepsze cechy platformy Azure z możliwościami lokalnej infrastruktury. Wykorzystuje ono technologię Windows Server oraz narzędzia zarządzania chmurą, umożliwiając firmom budowanie i zarządzanie środowiskiem HCI (Hyper-Converged Infrastructure) w sposób spójny z chmurą publiczną Azure.

Azure Stack HCI jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują elastyczności chmury publicznej w połączeniu z kontrolą i bezpieczeństwem lokalnej infrastruktury. Jest to szczególnie przydatne dla organizacji, które chcą wykorzystać zalety chmury publicznej, jednocześnie zachowując pełną kontrolę nad danymi i aplikacjami.

Azure Stack HCI to nowoczesne rozwiązanie infrastruktury hybrydowej, które umożliwia firmom skorzystanie z zalet chmury publicznej i lokalnej infrastruktury w jednym spójnym środowisku. Dzięki elastyczności, skalowalności, bezpieczeństwu i łatwemu zarządzaniu, jest to idealne narzędzie dla organizacji dążących do optymalizacji swojej infrastruktury IT.

Dostępność

Możliwość pracy w Microsoft 365 z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia.

Ratunek

1 TB miejsca na dysku na pliki różnego typu.

Dostęp wspólny

Możliwość pracy grupowej nad jednym dokumentem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją

UCloud to złoty partner Microsoft oraz współpracuje z międzynarodowym dostawcą internetu światłowodowego Fiberax Networking&Cloud Ltd. - w zakresie organizacji kanałów transmisji danych.

    Scroll to Top